| Varenummer: | 165002 |
| Leverandør: | Sarah's Silks |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Den skønneste nederdel fra Sarahs Silk i ren silke. Nederdelen er pyntet med de fineste feer i pink og gule nuancer på turkisblå bund. Med fin strukeffekt som gør nederdelen endnu mere yndig og fuldender den skønneste fedrøm. Virkelig en formidabel drømmenederdel til enhver pyntepige. Størrelsen passer 3-6 årige. Sarah's Silk er silke af den fineste kvalitet - til blød og farverig leg. Passer til hele Fairyserien fra Sarahs Silks.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |