| Varenummer: | 155003 |
| Leverandør: | Sarah's Silks |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Smuk smuk silketop i flere lag. Så behagelig at have på og lege i. Sarah's Silk er silke af den fineste kvalitet - til blød og farverig leg. Egnet fra 3-8 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |