| Varenummer: | 153006 |
| Leverandør: | Sarah's Silks |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Legebukser i de smukkeste farver, man kun kan blive i godt humør af at se på - og lege i. Bukser passer størrelse 4-6 år. Sarah's Silk er silke af den fineste kvalitet - til blød og farverig leg.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |