| Varenummer: | 456006 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Skøn 2 pak. sutter med fint Sophie Giraf ansigt på forsiden af sutten, i grøn/blå farvekombination. Sutten er anatomisk formet, og er selvlysende om natten, så den lettere kan findes i mørket. Egnet fra ca. 0-6 mdr.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |