| Varenummer: | 265004 |
| Leverandør: | Nuno Organic |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Den skønneste hånddukke som gris. Med plads til en finger inden i hovedet bliver grisen hurtigt levende. Grisen er i økologisk dyrket bomuld med fyld af uld - og dukken er håndsyet. Egnet fra 1-8 år.
| Højde: | 12.00 cm |
| Bredde: | 26.00 cm |
| Længde: | 30.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |