| Varenummer: | 264003 |
| Leverandør: | Kallisto |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Geden Gloria som sødt, blødt krammedyr. Med bevægelige arme og ben bliver denne ged hurtigt favoritten. Geden er i økologisk dyrket bomuld med fyld af uld. Skægget et det blødeste mohairgarn, og dukken er selvfølgelig håndsyet. Egnet fra 1-8 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |