| Varenummer: | 3444-05-8248 |
| Leverandør: | Selana |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Selanas virkelig skønne strikbluse af økologisk merinould. Blusen er strikket i det dejligste rib med grå/rosa/hvide striber. Meget lækker og skøn, passer perfekt til jeans, selebukser, leggings, nederdele ja stor set alt. I fin tynd merinould.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |