| Varenummer: | 187004 |
| Leverandør: | Ostheimer |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Stor og lækker container af træ fra Design Keller i rød, passer til Gaffeltrucken. Containeren er håndlavet og malet med giftfri maling. Egnet fra 1-6 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.23 gr |