| Varenummer: | 525-07 |
| Leverandør: | Hirsch |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Super skønne uldstrømpebukser i 100% økologisk merinould i flot mørkeblå farve. Dejlig bløde og rigtig varme. Strømpebukserne går ekstra højt op i taljen så der er god plads til bleen. Kan anvendes til ALT - som natbukser, under kjolen, bukserne, mm.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |