| Varenummer: | 781-09 |
| Leverandør: | Hirsch |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Dejlige uldsokker fra Hirsch i Tyskland. I lækker blåmeleret strik. Uldsokkerne er lavet i tyk økologisk merinould. De sidder perfekt på foden, og har evnen til altid at holde fødderne varme, selv under ekstreme vejrforhold. Disse uldsokker er uundværlige på skiferien.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |