| Varenummer: | 781-48 |
| Leverandør: | Hirsch |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Super skønne og dejlige uldsokker fra Hirsch. I lækker gråmeleret strik. Uldsokkerne er strikket i økologisk uld. Sidder altid godt på foden. En dejlig vamset sok som isolerer perfekt. Uldsokker fra Hirsch vil altid holde fødderne varme. Husk uld kan opsuge 30% af sin egen vægt og stadigvæk føles tør.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |