| Varenummer: | 781-04 |
| Leverandør: | Hirsch |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Uldsokker fra Hirsch. I flot rød farve. Uldsokkerne er strikket i økologisk merinould. Sidder altid perfekt på foden. En uldsok som altid er dejlig varm, den isolerer perfekt selvom legen forgår i sne. De er et "must" hvis man skal på skiferie.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |