| Varenummer: | 6309-04 |
| Leverandør: | Selana |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Selanas skønne strikbluse af økologisk bomuld. Blusen er strikket i et virkelig skønt mønster og har et fint bindebånd i halsen. En rigtig dejlig bluse i fint strik med et eksklusivt strejf.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |