| Varenummer: | 0189094 |
| Leverandør: | Käthe Kruse |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Så nuttet drage krammedyr med små pigge (der ikke stikker) langs ryggen og 4 små "vaskemærker" som dragens ben. Her er masser at "gå på opdagelse" i og gribe fat om. Alt er lavet af økologiske materialer og kan vaskes ved 30 grader. Egnet fra 0-3 år. Farven blå er mere lyseblå end på billedet.
| Højde: | 22.00 cm |
| Bredde: | 22.00 cm |
| Længde: | 22.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |