| Varenummer: | 555700/26 |
| Leverandør: | Engel |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Farve: |
|
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Lækker natdragt i økologisk Merino uldfrotté uden fødder og med knapper foran. I den lækreste blålilla farve. Passer både til drenge og piger. Dejlig lun og åndbar så baby eller barn bliver holdt varm om natten.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |