| Varenummer: | 1150 |
| Leverandør: | Ostheimer |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Naturtro mus i fedt design og lækkert træ. Helt naturligt og håndlavet. Egnet fra 3-10 år.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |