| Varenummer: | 575550/01 |
| Leverandør: | Engel |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Størrelse: |
|
| Antal: |
|
Engel Natur Økologisk blød hue i naturfarvet økologisk uldfleece. Dejlig varm og behageligt for baby.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |