| Varenummer: | 806-126 |
| Leverandør: | Red Toolbox |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Red Toolbox stor værktøjs kasse sæt – Vær kreativ sammen med dit barn og lav denne flotte værktøjs kasse.
Red Toolbox er en unik verden af aktiviteter designet med forældre og børn i tankerne og tilbyder en sund læring og sjov for alle.
Indeholder sandpapir, samt samlesæt af natur træ, til at lave denne fine værktøjs kasse.
| Højde: | 19.00 cm |
| Bredde: | 30.00 cm |
| Længde: | 35.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |