| Varenummer: | 81031 |
| Leverandør: | Oball |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Farve: |
|
| Antal: |
|
Rangle og bold i samme lejetøj - De store huller gør det nemt for barnet at gribe fat i legetøjet. Fås i 3 forskelllige farver.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |