| Varenummer: | S3033-lyserød |
| Leverandør: | Thats Míne |
| På lager: | Nej - levering indenfor 7 dage |
| Antal: |
|
Sødeste karethylde, der kan sættes pyntenips eller legetøj i hyldne i kareten. Kareten er udsmykket med sølv hjul og krone. Vælg mellem rosa eller hvid.
- En del af eventyr kollektionen.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |