| Varenummer: | S30061 |
| Leverandør: | Vulli Sophie Giraf |
| På lager: | Ja - levering 1 til 3 dage |
| Antal: |
|
Super fint hjertesmykkeskrin, der kan trække op og spille en melodi. Sophie Giraf figur danser til.
| Højde: | 0.00 cm |
| Bredde: | 0.00 cm |
| Længde: | 0.00 cm |
| Diameter: | 0.00 cm |
| Vægt: | 0.00 gr |